Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Na co dzień pracuję na Oddziale Rehabilitacyjnym w Konstancinie-Jeziornie.
Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny. W trakcie studiów rozwijałem się w kierunku leczenia bólu, w tym leczenia bezoperacyjnego poprzez małoinwazyjne zabiegi.
Uważam, że medycyna jest nauką humanistyczną, w centrum której znajduje się człowiek. Na każdej wizycie staram się najdokładniej opisać problem Pacjenta oraz proponowane rozwiązanie.
Myślę, że to Pacjent jest najważniejszy i zawsze ma decydujące zdanie o swoim zdrowiu. Moją rolą jest zaproponowanie najlepszego leczenia i wykonanie go z najwyższą starannością.
Centrum Leczenia Bólu
NEUROLOCUS Warszawa
Chcesz umówić się na wizytę, dopytać o szczegóły? Zadzwoń!
+48 696 187 744

